КОЛОНЩИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв’язку з тим, що на території Колонщинської сільської ради не проведена нормативно-грошова оцінка земель, земельний податок з фізичних та юридичних осіб розраховується відповідно до Податкового Кодексу України. А саме: стаття 277 ПКУ, яка стосується земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлює такі ставки земельного податку:

• за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів або в межах населених пунктів, — у розмірі не більше 5 відс. від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;
  • для сільськогосподарських угідь — не менше 0,3 відс. та не більше 5 відс. від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;
  • для лісових земель — не більше 0,1 відс. від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Зверніть увагу, що з 1 січня 2019 року ставка земельного податку у розмірі 5 відс. від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області стосується земельних ділянок, розташованих як в межах, так і за межами населених пунктів (до 1 січня 2019 року ця ставка стосувалась лише земель, які розташовані за межами населених пунктів).

Середня нормативно грошова оцінка земель по Київській області становить:  26531,00 грн. за 1 гектар ріллі.

Прийняті ставки земельного податку можна подивитись на сайті Колонщинської сільської ради у розділі: Регуляторна діяльність  «Податки та збори на 2019 рік».

Сільський голова                                                                                    Ю.В.Пелешок

ПОВІДОМЛЕННЯ

Колонщинська  сільська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального планування території адміністративно-складського комплексу в с. Колонщина Макарівського району Київської області, який розроблений ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА».

Техніко-економічні показники даної містобудівної документації наступні: площа території ДПТ – 17,4 га.

Замовником містобудівної документації з розробки даного детального плану території є – Виконком Колонщинської сільської ради на підставі рішень Колонщинської сільської ради № 316-29-VII і № 317-29–VII від 22 серпня 2018 року.

З матеріалами даного детального  плану території можна ознайомитись у приміщенні Колонщинської сільської ради.

Пропозиції до даної містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з відповідним обгрунтуванням з 01.03.19 р. по 01.04.19 р. включно.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є землевпорядник Колонщинської сільської ради.

02 квітня 2019 р. за адресою: с. Колонщина, вул. Київська, буд. 16 в приміщенні Колонщинської сільської ради о 15.00, заплановано прилюдне обговорення проекту (громадські слухання).

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування